İÇLİ KÖFTE

İÇLİ KÖFTE

Gaziantep'in eşsiz mutfak kültürünün en özel tatlarından biri olan içli köfteyi artık sofralarınıza getiriyoruz. Her biri Gaziantep'li kadınlarımızın özenle doldurduğu, leziz içli köftelerimizi, sizin için dondurarak SAHAN garantisiyle kutuluyoruz.
İçli köftelerimiz, geleneksel yöntemlerle hazırlanan ince bulgurun içine enfes bir iç malzeme ile doldurulur ve özel bir şekilde pişirilir. Bu özenle hazırlanan içli köftelerimiz, sizin sofranızda sıcacık bir lezzet deneyimi yaşamanız için tasarlanmıştır.
Hızlı ve pratik bir şekilde pişirilebilen içli köftelerimiz, sadece 5 dakikada kızartılarak servise hazır hale gelir. Böylece, her anınızı lezzetle doldurabilir, misafirlerinize veya sevdiklerinize anında ikram edebilirsiniz.
Sofralarınıza Gaziantep'in en özel lezzetlerinden birini taşıyarak, damaklarınızı şenlendirecek ve keyif dolu anlar yaşatacak içli köftelerimizi keşfetmek için hemen sipariş verin. Türk mutfağının en özel tatlarını evinize getiren Sahan Frozen Foods ile unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkın. Şimdiden afiyet olsun!

logo
yukarı çık